Úvod > Aktuality > Soutěžíme s WocaBee

Soutěžíme s WocaBee

Naše škola se zapojila do pátého ročníku inovativní soutěže pro školy Jazykový WocaBee šampionát.

Žáci 4. ročníku se umístili na 10. místě, žáci 5. ročníku na 31. místě.
Soutěžilo se v jednoduché online aplikaci na učení anglických slovíček s názvem WocaBee (čte se "vokebí").

Žáci se v aplikaci učili novou slovní zásobu včetně výslovnosti moderním a velmi efektivním způsobem.
V soutěži se hodnotila píle žáků v učení cizích jazyků a kritériem byl počet bodů získaných procvičováním slovíček.
Čím více žáci procvičovali, tím více bodů (za správné odpovědi) získali a více se také naučili.
Každá třída soutěžila jako tým, takže v jazycích se zlepšují opravdu všichni.
Aplikace navíc pracuje s každým individuálně za pomoci umělé inteligence a žáci si ji mohou spustit na mobilu, tabletu či počítači.

Žáci soutěžili v okresním kole šampionátu, ve kterém mohli získat zajímavé ceny a soutěžili o příspěvek na modernizaci školy v celkové výši 150 000 Kč.

Tou nejdůležitější výhrou však je zlepšení jazykových vědomostí našich žáků a jejich motivace k učení jazyků, které jsou v dnešní době mimořádně důležité.
Jsme velmi rádi, že i na naší škole učíme cizí jazyky inovativním způsobem, který přináší žákům skutečné výsledky!