Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Neúplný článek v Rybském zpravodaji

Neúplný článek v Rybském zpravodajiVážení rodiče, v Rybském zpravodaji díky nedopatření nebyl uveden celý článek. Jeho znění si můžete přečíst níže.

 

Zprávičky ze školy

V měsíci dubnu jsme se ve škole nenudili. Nejprve jsme si užili velikonočních svátků a prázdnin. Po Velikonocích se uskutečnily preventivní aktivity na téma „Klima třídy“.  Děti pod vedením lektorky zjišťovaly, jaké je klima v jejich třídách, získávaly dovednosti pro vytváření pozitivních vztahů ve třídě.

  1. dubna nás šikovní zpěváčci reprezentovali na soutěži „Lubinský zpěváček“. Byla to Eliška Havrlantová, Klárka Havrlantová, Klárka Pěnkavová, Lucka Lichnovská a Bára Pístecká. Eliška Havrlantová vybojovala 3. místo mezi dětmi 1. ročníků, krásné 2. místo získala za 5. ročník Bára Pístecká. Gratulujeme.

Tentýž den proběhl zápis dětí do 1, ročníku. V příštím školním roce se tak můžeme těšit na devět nových žáčků.

V pátek 21. dubna jsme si připomněli Den Země. Děti si vytvořily vlastní Lapbook na téma třídění odpadu. Na vycházce pak pomohly s úklidem v obci.

Nyní se připravujeme na oslavu Dne matek, která proběhne v pátek 12. května. Děti si připravují vystoupení, kterými potěší všechny maminky. Tímto vás srdečně zveme na setkání, které proběhne v Besedě od 16 hodin.