ZSRybi

Hlavní nabídka

Zpravodaj

Zprávičky ze školy

Září ve škole uteklo jako voda… V průběhu prvního školního měsíce jsme se společně postupně vrátili do školních povinností. Aby start do nového školního roku proběhl pozvolna, využili jsme pěkného počasí. V pátek 7. září jsme vyrazili na cvičení v přírodě na Kocmínek opékat špekáčky. A protože pěkné počasí nám přálo, zvládli jsme ještě výlet do ZOO Lešná v pondělí 17. září. Oba výlety se vydařily a myslím, že zahájení školního roku bylo o to příjemnější.
V říjnu zahájíme práci v kroužcích pod záštitou DDM Kopřivnice. Nabídka byla pestrá, a kdo chtěl, určitě si vybral.  V nabídce byl kroužek Sportovní
miniházená, Dramatický, Šikulové, Klub zábavné logiky a Malý kuchtík. Z projektu “ Šablony 2017“ pokračuje Čtenářský klub. Také se velmi rádi zapojíme do oslav stého výročí vzniku Československé republiky.
V rámci dalšího projektu byla obnovena počítačová síť ve škole, byl nainstalovaný server a obnovena počítačová technika pro žáky školy. Ještě zbývá dokončit nové zabezpečení školy v podobě nových domácích telefonů s kamerovým systémem.
V dalším čísle Zpravodaje se určitě můžete těšit na obnovu našeho „Školáčka“ a příspěvky budou opět psát především děti.

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky