ZSRybi

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Aktuality

Ve středu 13. března se dvě děvčata z 3. ročníku zúčastnila recitační přehlídky, kterou pořádal Dům dětí a mládeže v Kopřivnici. Přestože ani jedna nepostoupila do okresního kola, ostudu naší škole rozhodně neudělaly. Jak jim to slušelo se můžete podívat ve fotogalerii.
Dále si můžete prohlédnout nejzdařilejší výkresy, které děti nakreslily do výtvarné soutěže vyhlášené Ministerstvem zemědělství u příležitosti Světového dne vody na téma „Voda pro všechny“.

ZÁPIS „NANEČISTO“

V úterý 19. února měli předškoláci a jejich rodiče možnost navštívit naši školu a otestovat si školní zralost a připravenost pro nástup do 1. ročníku. Tuto příležitost využilo 9 dětí. Byly pro ně připraveny úkoly, kdy měly děti ukázat své vyjadřovací schopnosti, jak umí počítat a porovnávat počet, zda poznají základní barvy a geometrické tvary. Nakonec plnili úkoly na pracovním listě. Za skvěle odvedenou práci si odnesly drobné dárky.

LAPBOOK
V hodinách vlastivědy si žáci 4. a 5. ročníku pod vedením paní učitelky Jitky Goldové vytvářeli Lapbook. Lapbook je interaktivní 3D kniha, kterou si žáci tvoří ucelený soubor informací, zajímavostí a aktivit. Tímto si děti uzavřely poznatky tematického celku z oblasti Lidé a čas věnovanou historii našeho národa. Své lapbooky tvořily nejen v hodinách vlastivědy, ale i ve výtvarné výchově a pracovních činnostech. Nejzdařilejší práce si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky